Pin-Up

Pin-Up

Pin-Up — 2016-yildan beri ishlab kelayotgan onlayn o'yin platformasi bo'lib, kazino va sport bo'limlari bitta hisob ostida birlashtirilgan. O'zbekistondagi foydalanuvchilar uchun sayt o'zbek tilida ochiladi, hisobni UZS yoki USD da yuritish mumkin. Slotlar, jonli dilerli stollar, crash-o'yinlar, xush kelibsiz bonuslari, keshbek hamda kartalar, bank o'tkazmalari va kripto orqali to'lovlar — bularning hammasi bitta shaxsiy kabinetdan boshqariladi.

Bonusni olish
O‘yinlar Pin-Up
Pin-Up — To‘lov usullari
Bitcoin
Bitcoin
Interac
Interac
MasterCard
MasterCard
Visa
Visa
Ethereum
Ethereum
Litecoin
Litecoin
Tether
Tether
Bank Transfer
Bank Transfer
USD Coin
USD Coin
Dogecoin
Dogecoin

Pin-Up — Provayderlar

Pragmatic Play
Pragmatic Play
Amigo Gaming
Amigo Gaming
Bgaming
Bgaming
Hacksaw
Hacksaw
Playson
Playson
Push Gaming
Push Gaming
Quickspin
Quickspin
Relax Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Spinomenal
TrueLab Games
TrueLab Games
PG Soft
PG Soft
Spribe
Spribe
Mancala Gaming
Mancala Gaming
Playtech
Playtech
Kalamba
Kalamba
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Endorphina
Endorphina
Amatic
Amatic
RubyPlay
RubyPlay
Betsoft
Betsoft
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
TaDa Gaming
TaDa Gaming
Belatra
Belatra
Platipus
Platipus
Evoplay
Evoplay
Mascot Gaming
Mascot Gaming
Swintt
Swintt
Tom Horn
Tom Horn
VoltEnt
VoltEnt
Turbo Games
Turbo Games
Gaming Corps
Gaming Corps
Popiplay
Popiplay
Ka Gaming
Ka Gaming
Play'n GO
Play'n GO
Fazi
Fazi
3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
InOut
InOut
Barbarabang
Barbarabang
Urgent Games
Urgent Games
Skywind
Skywind
Ko'rsatkichMa'lumot
Brend nomiPin-Up
Tashkil etilgan yil2016
OperatorCarletta N.V.
LitsenziyaCuraçao Gaming Authority (CGA)
Hisob valyutalariUZS, USD
Sayt tillariInterfeysda til almashtirgich mavjud, sayt o'zbek tilida ochiladi
Qo'llab-quvvatlash tillariEnglish, Spanish, French, Bengali, Hindi
Jonli chat24/7
Provayderlar soni47 dan ortiq
O'yin yo'nalishlariKazino, jonli dilerlar, crash-o'yinlar, TV-o'yinlar, lotereyalar, bingo, poker
Sport bo'limiMavjud
Kibersport keshbeki20%
Xush kelibsiz bonusiKazino yo'nalishida 120% va 250 ta bepul aylanma
VIP dasturMavjud
Mobil ilovaMavjud emas
Yechib olish chegarasiKuniga 54 000 000 UZS

Pin-Up saytida ro'yxatdan o'tish

Hisob ochish bosh sahifadagi ro'yxatdan o'tish tugmasidan boshlanadi va bir necha daqiqa oladi.

  1. Sayt yuqori qismidagi Registration tugmasini bosing.
  2. Shaklni to'ldiring: e-mail yoki telefon raqami, parol va hisob valyutasi.
  3. Voyaga yetganingizni tasdiqlang.
  4. Sport yoki kazino yo'nalishidagi bonusni tanlang.
  5. Hisobni mavjud usullardan biri bilan to'ldiring.

Pin-Up o'yinlari

Katalog slotlar, jonli dilerli stollar va tezkor formatdagi o'yinlardan tashkil topgan. Har bir o'yin provayder nomi bilan ko'rsatiladi, shu bois kerakli studiya mahsulotini toifa ichidan topish qiyin emas.

O'yin toifalari

Katalog bir nechta mustaqil bo'limga ajratilgan, ularning har biri alohida filtrga ega va sayt menyusidan ochiladi:

  • Kazino (slotlar)
  • Jonli dilerlar
  • Crash-o'yinlar
  • TV-o'yinlar
  • Lotereyalar
  • Bingo
  • Sport pokeri
  • Sport va Live
  • Kibersport
  • V-sport
  • Pincoins

Slotlar

Slotlar bo'limi katalogning eng katta qismi bo'lib, unda turli mexanikaga ega uyalar to'plangan. Ro'yxat boshida asosan Pragmatic Play, InOut va Pin-Up studiyalariga tegishli ommabop nomlar turadi.

SlotProvayder
Gates of OlympusPragmatic Play
Chicken RoadInOut
Chicken Road 2InOut
Wanted Dead or AliveNolimit City
Money BoosterPin-Up
PlinkoSpribe
Coin Express: Hold and WinPragmatic Play
Thunder Coins: Hold and WinPragmatic Play

Jonli o'yinlar

Jonli bo'limda stol o'yinlari haqiqiy diler ishtirokida video oqim orqali olib boriladi. Klassik kartalar va ruletkadan tashqari shou formatidagi o'yinlar ham bor.

Jonli o'yinProvayder
Live dealers lobbisiEvolution
BingoSalsa Technology
Sports pokerPlaytech
BetgamesBetgames

Provayderlar

Katalog 47 dan ortiq studiya mahsulotlaridan to'plangan: ular orasida yirik xalqaro ishlab chiquvchilar ham, tor yo'nalishdagi kichik studiyalar ham bor. Provayder bo'yicha filtr izlashni tezlashtiradi: Playtech, TaDa Gaming, Play'n GO, Blueprint Gaming, Pragmatic Play, Quickspin, Igrosoft, Betsoft Gaming, Playson, Amatic, Evoplay, Push Gaming, BGaming, GameArt, Endorphina, Red Rake Gaming, Spinomenal, Tom Horn, Belatra Games, Relax Gaming, Betgames, Turbo Games, Platipus, Swintt, Mancala Gaming, Apollo Games, Spribe, TrueLab Games, Reevo, Spearhead Studios, Mascot Gaming, PG Soft (Pocket Games Soft), Salsa Technology, Nucleus Gaming, Fugaso, Skywind Group, Iconic21 (BETER Live), Caleta Gaming, AvatarUX, Fazi, 3 Oaks Gaming, 1spin4win, Kalamba Games, Popiplay, InOut, EGT Digital, Triple Cherry, Hacksaw Gaming, Ka Gaming.

Pin-Up bonuslari

Aksiyalar ikki yo'nalishga bo'lingan: kazino va sport. Yangi foydalanuvchi qaysi yo'nalish bonusini olishini ro'yxatdan o'tish paytida tanlaydi, doimiy mijozlar uchun esa keshbek, oshirilgan koeffitsientlar va fribetlar taklif etiladi.

Xush kelibsiz bonuslari

Birinchi depozit uchun uchta alohida taklif mavjud: kazino yo'nalishida 120% va 250 ta bepul aylanma, sport yo'nalishida 125% gacha bonus, alohida taklifda esa 7 500 dollargacha bonus mablag'i va 250 ta bepul aylanma. Aniq shartlar aksiya sahifasida e'lon qilinadi.

BonusTuriTavsif
Casino bonus 120% + 250 FSXush kelibsiz120% va 250 ta bepul aylanma
Sport bonus 125% gachaXush kelibsizSport yo'nalishi uchun 125% gacha bonus
Up to $7 500 & 250 FS for 1st depXush kelibsizBirinchi depozitga 7 500 dollargacha va 250 ta bepul aylanma

Xush kelibsiz paketi

Paket birinchi depozit bilan tugamaydi: ikkinchidan beshinchi depozitgacha bo'lgan bosqichlarda pul bonusi, bepul aylanmalar va fribetlar beriladi. Mukofotni Sport yoki Kazino bo'limida ishlatish mumkin, har bir bosqich sharti aksiya sahifasida ko'rsatiladi.

Oshirilgan koeffitsientlar

Sport bo'limida TOP ODDS nomli alohida ro'yxat ishlaydi: unga kiritilgan tanlovlar uchun koeffitsient standart qiymatdan yuqori bo'ladi.

Keshbek

Kibersport yo'nalishi uchun 20% keshbek amal qiladi. U butun kibersport liniyasiga tarqaladi va kibersport oyi aksiyasi doirasida amal qiladi. Taklif Promo bo'limida joylashgan.

Fribet

Fribetlar xush kelibsiz paketi doirasida beriladi: ikkinchidan beshinchi depozitgacha bo'lgan bosqichlarda pul bonusi va bepul aylanmalar bilan birga fribetlar ham taqdim etiladi. Aniq shartlar Promo bo'limida e'lon qilinadi.

Bonusni qanday olish mumkin

  1. Hisobingizga kiring.
  2. Promo bo'limini oching.
  3. Kerakli aksiyani tanlang va uni faollashtiring.
  4. Aksiya shartiga mos depozitni amalga oshiring.

To'lov usullari

Kassada kartalar, bank o'tkazmalari, AstroPay va Interac kabi xizmatlar hamda kriptovalyutalar jamlangan. Hisob UZS yoki USD da yuritiladi, shuning uchun usulni valyutaga moslab tanlash kerak. O'zbekiston uchun yechib olish chegarasi kuniga 54 000 000 UZS, yutuq miqdoriga alohida cheklov qo'yilmagan.

Depozit kassa bo'limidan amalga oshiriladi, minimal summa to'lov usulini tanlaganda kassada ko'rsatiladi. Quyidagi jadvalda ham to'ldirish, ham yechib olish uchun ishlaydigan usullar berilgan.

UsulTuriDepozitYechib olish
MastercardKartaHaHa
VisaKartaHaHa
Bank transferBank o'tkazmasiHaHa
InteracOnlayn bankingHaYo'q
AstroPayElektron hamyonHaYo'q
Binance PayKriptoHaYo'q
Bitcoin (BTC)KriptoHaHa
Ethereum (ETH)KriptoHaYo'q
Litecoin (LTC)KriptoHaYo'q
Dogecoin (DOGE)KriptoHaYo'q
Tether (USDT)KriptoHaHa
USD Coin (USDC)KriptoHaYo'q
Tron (TRX)KriptoHaHa
Solana (SOL)KriptoHaYo'q
Toncoin (TON)KriptoHaYo'q

Mablag'ni qanday yechib olish mumkin

  1. Hisobingizga kiring.
  2. Kassa bo'limini oching va yechib olish bandini tanlang.
  3. Ro'yxatdan mos to'lov usulini belgilang.
  4. Summani kiriting va kunlik chegarani hisobga oling.
  5. Verifikatsiya uchun so'ralgan hujjatlarni yuklang.
  6. So'rovni tasdiqlang va uning holatini kuzatib boring.

Pin-Up sport tikishlari

Sport bo'limi kazino bilan bir xil hisobdan boshqariladi. Liniyada an'anaviy sport, jonli tikishlar, kibersport va virtual sport mavjud; TOP ODDS ro'yxati oshirilgan koeffitsientlarni jamlaydi, kibersport bo'yicha esa 20% keshbek amal qiladi.

ImkoniyatHolati
Sport liniyasiMavjud
Jonli tikishlarMavjud
KibersportMavjud
Virtual sport (V-sport)Mavjud
Sport pokeriMavjud
TOP ODDS oshirilgan koeffitsientlarMavjud
Kibersport keshbeki 20%Mavjud

Mijozlarni qo'llab-quvvatlash

Yordam xizmati jonli chat orqali kunning istalgan vaqtida ishlaydi. Operatorlar bilan muloqot beshta tilda olib boriladi, sayt interfeysi esa o'zbek tilida ham ochiladi. Ko'pchilik savollar aksiya shartlari, verifikatsiya va to'lovlarga tegishli bo'ladi.

KanalMa'lumot
Jonli chatMavjud
Ish vaqti24/7
Qo'llab-quvvatlash tillariEnglish, Spanish, French, Bengali, Hindi
Sayt interfeysiO'zbek tilida mavjud

Litsenziya va xavfsizlik

Platforma Carletta N.V. kompaniyasi tomonidan boshqariladi va Curaçao Gaming Authority (CGA) litsenziyasi asosida ishlaydi. Verifikatsiya qoidalari qat'iy: hisob egasidan bir nechta hujjat so'raladi, takroriy to'lovlarda hujjatlar qayta so'ralishi mumkin. Shu sababli hujjatlarni oldindan tayyorlab qo'yish yechib olishni tezlashtiradi.

Tez-tez so'raladigan savollar

Pin-Up'da xush kelibsiz bonusini qanday tanlash mumkin?

Yo'nalish ro'yxatdan o'tish paytida tanlanadi: sport yoki kazino, so'ng aksiya Promo bo'limida faollashtiriladi.

Birinchi depozit uchun qanday bonus beriladi?

Birinchi to'ldirishda 7 500 dollargacha bonus mablag'i va 250 ta bepul aylanma taklif etiladi.

Ikkinchidan beshinchi depozitgacha qanday mukofotlar bor?

Bu bosqichlarda pul bonuslari, bepul aylanmalar va fribetlar Sport yoki Kazino bo'limida beriladi.

Kibersport keshbeki qanday hisoblanadi?

Keshbek butun kibersport liniyasiga tarqaladi va oy davomida 20% miqdorida qaytariladi.

Pin-Up qachon tashkil etilgan?

Platforma 2016-yilda ishga tushgan va o'shandan beri Carletta N.V. tomonidan boshqarib kelinmoqda.

2026-09-26